Organizasyon Komitesi

 

Eyüp Araz                             – Turnuva Organizasyon Komitesi Başkanı

Adem Öz                                – Teknik Koordinatör

Mehmet Öney                        – Organizasyon Komitesi Üyesi  (Turnuva sitesi)

Özgür Acar                             – Organizasyon Komitesi Üyesi

Emre Tunca                           – Organizasyon Komitesi Üyesi

Şeref Tokgöz                           – Organizasyon Komitesi Üyesi ( Üsküdar Grubu)

Elra Ağın                                 – Organizasyon Komitesi Üyesi (Ataşehir ve Maltepe Grubu)

Akif Güner                               – Organizasyon Komitesi Üyesi (Tuzla Grubu)

Besim Baş                              – Organizasyon Komitesi Üyesi (Kartal Grubu)

Yakup Aydın                           – Organizasyon Komitesi Üyesi (Sultanbeyli Grubu)

Ömer Dolamaç                      – Organizasyon Komitesi Üyesi (Arnavutköy Grubu)

Nur Şakar                              – Organizasyon Komitesi Üyesi (Avcılar ve Bakırköy Yıldızlar Grubu)

Yakup Coşkun                      – Organizasyon Komitesi Üyesi (Büyükçekmece Grubu)

Nuri Gençay Genç                – Organizasyon Komitesi Üyesi (Bayrampaşa Grubu)

Mahmut Osmanoğlu           – Organizasyon Komitesi Üyesi (Fatih Grubu)

Osman Nukan                      – Organizasyon Komitesi Üyesi (Çatalca Grubu)

Mert Koç                                 – Organizasyon Komitesi Üyesi (Kadıköy Grubu)

Mine Yılmaz                            – Organizasyon Komitesi Üyesi (Zeytinburnu Grubu)

Hasan Ünlü                            – Organizasyon Komitesi Üyesi (Ümraniye Grubu)

Ali Ediz Erencek                    – Organizasyon Komitesi Üyesi (Çekmeköy Grubu)

Mehmet Çetin                        – Organizasyon Komitesi Üyesi (Gaziosmanpaşa Grubu)

Selda Elden                          – Organizasyon Komitesi Üyesi (Şişli Grubu)

Vedat Filiz                              – Organizasyon Komitesi Üyesi (Beykoz Grubu)

Akın Yaviç                               – Organizasyon Komitesi Üyesi (Kağıthane Grubu)

Şükrü Arslan                           – Organizasyon Komitesi Üyesi (Sultangazi Grubu)

Emre Akıncıoğlu                   – Organizasyon Komitesi Üyesi (Silivri Grubu)

Turgay Ülker                           – Organizasyon Komitesi Üyesi (Beylikdüzü Grubu)

İlhan Akkaya                          – Organizasyon Komitesi Üyesi (Pendik Grubu)

Zeki Sarıkavak                       – Organizasyon Komitesi Üyesi (Esenyurt Grubu)

İletişim:  info@satrancligi.org